REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 20 marca 2007  
Tak widzi pijany
 
 

Myślisz, że po piwku możesz usiąść za kierownicą? Że kontrolujesz sytuację i nawet po paru głębszych bezpiecznie dojedziesz do domu? Mylisz się! Spójrz w alkogogle: specjalne urządzenie, które pokaże Ci, jak widzi pijany kierowca.

 


Policja z Kościana (Wielkopolskie) za pomocą takich alkogogli przekonuje wszystkich niedowiarków, jak groźne jest prowadzenie samochodu po pijanemu. Działają one dzięki soczewkom zamontowanym w ten sposób, że zniekształcają obraz. Jeden okular kieruje spojrzenie jednego oka w prawą stronę, a drugi drugiego oka w przeciwnym kierunku. Obraz staje się nieostry, zniekształcony. Tak właśnie widzi człowiek pijany.

Alkogogle tracą swą moc dopiero po wyjęciu szkieł lub gdy zamkniemy jedno oko. Widziany obraz wraca wtedy do normy - opisuje "Fakt".

Na specjalnych pokazach każdy, kto tylko chce, może zobaczyć na własne oczy i na trzeźwo, co widzi kierowca po wypiciu alkoholu.


 
 
Ostatnie komentarze
ktos11-04-2007
jakos prowadzilem po pijanemu i nic z tych rzeczy sie nie dzialo...
 
PrZeMo22-03-2007
Nienormalni jestescie chyba!! A przez takie gadanie stajecie sie poniekąd mordercami, ponieważ bądź co bądź zachęcacie do "picia i siadania za kierownice" czyli "próby usiłowania morderstwa" - w pełni świadomego poniewaz nie ma chyba osoby, która by nie słyszała o tym, że prowadzący w stanie nietrzeźwosci jest potencjalnym zabójcą na dordze. Jeśli "pijesz bo lubisz" to pij - twoja sprawa ale nie narażaj na niebezpieczeństwo niewinnych ludzi ;/ .
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry