REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 8 lutego 2010  
Poszukiwany holował pijanego i też poszukiwanego
 
 

Mundurowi z Raszyna zatrzymali do kontroli drogowej dwa pojazdy. Audi holowało renault. Po sprawdzeniu kierujących okazało się, że kierowca audi, Piotr W. jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego.

Natomiast kierowca renault Krzysztof G. jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu. Okazało się także, że Piotr W. ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, natomiast Krzysztof G. kierował pojazdem pod wpływem alkoholu.

Dochodziła 1.00, kiedy funkcjonariusze z Raszyna patrolujący al. Krakowską zwrócili uwagę na dwa jadące pojazdy: audi i renault. Ten pierwszy holował drugiego. Renault nie miał włączonych świateł mijania, dlatego mundurowi natychmiast zatrzymali kierujących do kontroli drogowej.

Okazało się, że 31-letni kierowca reunault prowadzi pojazd mając 1,4 promila alkoholu we krwi. Był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Ciechanowie - mężczyzna nie płacił alimentów.

Po sprawdzeniu okazało się, że 23-letni kierowca audi również jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary za kradzież z włamaniem. To nie był koniec problemów mężczyzny. Okazało się, że od czerwca 2009 roku ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę po "pijaku".

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Noc spędzili w policyjnej celi. 23-letni Piotr W. usłyszał zarzut złamania sądowego zakazu kierowania autami. Decyzją sądu został dodatkowo skazany na dwa miesiące bezwzględnego pozbawienia wolności. 23-latek najbliższe 14 miesięcy spędzi za kratkami.

Natomiast jego 31-letni kolega usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał dobrowolnie karze.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry