REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 28 maja 2009  
Zostawił swoją dziewczynę w aucie, by spłonęła żywcem
 
 

Przed brytyjski sąd trafiła sprawa 24-latka, oskarżonego o to, że w listopadzie zeszłego roku spowodował pod wpływem alkoholu wypadek, w wyniku którego zginął człowiek.

Pijany mężczyzna uderzył autem w drzewo. Sam wydostał się z płonącego wraku, jednak zostawił w nim swoją 17-letnią dziewczynę. Nastolatka zginęła w płomieniach - podaje "Daily Mail".

24-letni Waqas Arshad prowadził po pijanemu. W pewnym momencie stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w drzewo. Samochód zaczął się palić. Kierowcy udało się wydostać z samochodu, niestety nie jechał sam.

W samochodzie razem z 24-latkiem znajdowała się jego dziewczyna - 17-letnia Emily Brady. Nie wiadomo z jakiego powodu, mężczyzna nie próbował pomóc swojej współpasażerce, także innym nie dał szansy jej pomóc. Przybyłym na miejsce służbom ratowniczym Arshad powiedział, że w samochodzie nie ma nikogo. Dziewczyna spaliła się żywcem.

Makabrycznego odkrycia dokonali strażacy, którzy przybyli, by ugasić pożar. Zauważyli wtedy, że na miejscu pasażera znajduje się nastolatka. Niestety było już za późno.

Jak powiedziała prokurator prowadząca sprawę Natalie Carter, Emily Brady nie poniosła śmierci w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku - dziewczyna doznała złamania dwóch kręgów. Przyczyną śmierci było spłonięcie.

Podczas procesu matka nastolatki powiedziała, że nie jest w stanie pojąć dlaczego chłopak jej córki nie próbował jej ratować i wyciągać z samochodu.

Para była razem około pół roku. Feralnej nocy pili razem alkohol. Poza tym warunki drogowe były trudne - padał deszcz i droga była śliska.

Oskarżony 24-latek przyznał się do winy. Wyrok ma zapaść 19 czerwca.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry