REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 24 listopada 2008  
Uczyli się jeździć... po pijanemu!
 
 
Policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej opla. Kierowca auta zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że 24-letnia kobieta, która prowadziła samochód, była pijana i nie miała prawa jazdy.

W dodatku na miejscu pasażera siedział nietrzeźwy mężczyzna, który jak twierdził uczył ją jeździć. Kobiecie grozi kara do 2 lat więzienia, a jej znajomemu grzywna do 5 tys. zł.

Policjanci z Pińczowa chwilę po północy zauważyli samochód jadący w stronę miasta, który wzbudził ich zainteresowanie. Mundurowi postanowili skontrolować auto, dając kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten zignorował ich polecenie i ruszył dalej z piskiem opon. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali uciekającego opla.

Okazało się, że za kierownicą samochodu siedziała nietrzeźwa 24-letnia kobieta. Miała ona ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta zapytana o prawo jazdy stwierdziła, że dopiero uczy się, jak zostać kierową. Miejsce pasażera zajmował 35-letni właściciel samochodu, który dawał jej pierwsze wskazówki, jak stać się dobrym kierowcą. Mężczyzna miał również ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz oboje odpowiedzą przed sądem. Kobiecie za jazdę po pijanemu grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Z pewnością będzie również miała poważne problemy z uzyskaniem uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Jej 35-letni znajomy również nie uniknie kary. Za udostępnienie samochodu osobie nietrzeźwej, bez uprawnień grozi mu nawet do 5000 złotych kary grzywny.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry