REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 22 października 2007  
Pijany członek komisji potrącił dwie osoby
 
 
Pijany członek jednej z komisji wyborczych w Chorzowie, który jechał w niedzielę po południu samochodem do pracy przy wyborach, spowodował wypadek.

Ranne zostało potrącone przez niego starsze małżeństwo. Mężczyzna został zatrzymany, za spowodowanie wypadku po alkoholu będzie mu groziło do 12 lat więzienia.

- Do wypadku doszło po południu na Placu Jana w Chorzowie. Pijany 23-letni kierowca opla vectry po tym, jak stracił panowanie na pojazdem, uderzył w bariery oddzielające jezdnię od chodnika i potrącił dwie osoby - powiedział Janusz Jończyk z zespołu prasowego śląskiej policji. 

Poszkodowane małżeństwo - 67-letnia kobieta i 69-letni mężczyzna - trafiło do szpitala. Według wstępnych ocen lekarzy doznane podczas wypadku obrażenia nie zagrażają ich życiu, konieczne jednak będą szczegółowe badania neurologiczne. Wiadomo, że kobieta doznała urazu głowy.

Pijany 23-latek nie dotarł do komisji, w której miał pracować po południu i wieczorem. Jak poinformował dyrektor katowickiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego, Wojciech Litewka, jego nieobecność w składzie komisji nie wpłynęła na możliwość jej normalnego funkcjonowania.

- Komisje podczas wyborów pracują w przynajmniej siedmioosobowym składzie. Tamta komisja była ośmioosobowa, mimo nieobecności jednego z członków mogła więc kontynuować swoją pracę bez uzupełniania składu. Wybory w tym obwodzie mogły zatem przebiegać dalej bez zakłóceń - wyjaśnił Litewka.

Podczas badania alkomatem przybyli na miejsce wypadku policjanci stwierdzili u 23-letniego chorzowianina prawie 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został więc zatrzymany i umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań. O jego dalszym losie zdecydują w poniedziałek prokurator i sąd.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry