REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 5 marca 2008  
Pościg za pijanymi i uzbrojonymi ochroniarzami
 
 

Do płockiego baru podjechały dwa wozy z logo agencji ochrony. Kierowcy w strojach służbowych weszli do lokalu i zaczęli spokojnie raczyć się piwkiem.

Z coraz większym niepokojem zerkał na to przebywający w barze mężczyzna. Kiedy ochroniarze po piwnym odpoczynku jakby nigdy nic wsiedli za kierownice swoich aut, obserwator zatelefonował na Policję. Do akcji ruszyli funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. Próbowali zatrzymać i skontrolować kierowców ochroniarskich wozów, ale ci na ich widok... przyspieszyli i zaczęli uciekać! Kiedy dwa auta nie zatrzymały się do kontroli rozpoczął się pościg ulicami miasta zakończony zatrzymaniem w pełni uzbrojonych pracownicy ochrony na ul. Padlewskiego.

Okazało się, że obaj ochroniarze tego dnia mieli służbę do godz. 19:00, a badania alkotestem, wykonane tuż przed godz. 16:00, wykazały u 40-letniego pracownika firmy ochroniarskiej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, a u 30-latka - ponad 1,1 promila. Każdy z nich uzbrojony był w pistolet P-83 i 16 sztuk ostrej amunicji. Mieli zresztą stosowne pozwolenia. Policjanci odwieźli ochroniarzy do aresztu, odebrali im broń i magazynki oraz prawa jazdy. O dalszej karierze zawodowej obu amatorów piwa na służbie zadecydują ich przełożeni. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.


 
 
Źródło: moto.money.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry