REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 1 lutego 2008  
Pijani mordercy sieją strach
 
 
Sylwester G. ma dopiero 20 lat. Sylwia N. jest od niego zaledwie trzy lata starsza. Oboje prowadzili auta pod wpływem alkoholu. Doprowadzili do groźnych wypadków, w wyniku których trzy osoby trafiły do szpitala.

Jest czwartkowy wieczór. Godzina 21.30. Trasa Stalowa Wola - Tarnobrzeg. Wjazd do miejscowości Jamnica. 20-letni Sylwester G. prowadzi peugeota 306. Pędzi na złamanie karku.

Alkohol dodał mu animuszu, ale i osłabił czujność. Nadmierna prędkość sprawia, że na ostrym łuku auto wypada z drogi, dachuje i zatrzymuje tuż przy ogrodzeniu prywatnej posesji.

- Miał olbrzymie szczęście. Samochód przefrunął nad betonowym mostkiem. Paradoksalnie uratowała go duża prędkość. Przy mniejszej po prostu wbiłby się czołowo w betonową śluzę - komentują na miejscu zdarzenia policjanci.

Badanie alkomatem wykazuje alkohol w organizmie kierowcy. Zanim trafi do aresztu, razem z pasażerem został odwieziony do szpitala.

Nieco wcześniej, o godz. 15.20, na lokalnej drodze w Chmielowie (gmina Nowa Dęba) dochodzi do innego wypadku spowodowanego przez pijanego kierowcę. 23-letnia Sylwia N., prowadzi forda sierrę.

Podczas skrętu w lewo źle oblicza odległość i wymusza pierwszeństwo przejazdu. W efekcie czołowo zderza się z nadjeżdżającym z naprzeciwka daewoo matizem. Kierująca daewoo 52-letnia mieszkanka Tarnobrzega doznaje obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia pojawia się pogotowie i policja. Okazuje się, że młoda kobieta, która spowodowała wypadek, była nietrzeźwa.

W wydychanym powietrzu miała 0,46 promila alkoholu. Jakby tego było mało, nie posiadała uprawnień do kierowania samochodami. Została osadzona w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

 
 
Autor: PIOTR PYRKOSZ
Ostatnie komentarze
Bartolomeo11-02-2008
właśnie... "brak komentarzy"
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry