REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 22 listopada 2010  
Ponad półtora promila alkoholu u agresywnego księdza
 
 
Znane są wyniki trzeźwości agresywnego księdza, którego w środę zatrzymali policjanci z Knyszyna. Duchowny miał 1,65 promila alkoholu we krwi. Usłyszał zarzuty.

Duchowny jadąc w nocy swoim oplem nie chciał się zatrzymać do policyjnej kontroli. Zaczął uciekać i stracił panowanie nad autem. Przebił przydrożną barierkę i wpadł do rowu. Potem miał tłumaczyć się mundurowym, że to oni go wystraszyli. Kiedy policjanci chcieli wydostać go z auta, duchowny zaczął uderzać jednego z nich. Bił go po twarzy i klatce piersiowej. Groził policjantom, że "ich załatwi" i "nie wiedzą kim on jest".

39-letni mężczyzna odmówił dmuchania w alkomat, więc konieczne było przewiezienie go do szpitala w Mońkach na pobranie krwi. Podróż radiowozem nie minęła spokojnie. Ksiądz zaczął uderzać swoją głową o elementy wyposażenia policyjnego auta. W szpitalu trzeba było użyć siły, by pobrać mu krew.

Śledczy mają już wyniki badania - to 1,65 promila. Duchowny usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia i naruszenia nietykalności policjanta. Przyznał się do winy.

Ksiądz Józef B. jest wikariuszem w parafii na białostockim osiedlu Bacieczki, jest duszpasterzem harcerzy, a także uczy religii w jednej z białostockich szkół.

Ksiądz został pozbawiony wszystkich funkcji w kościele. Jak podał "Obiektyw", arcybiskup wysłał go na kilkumiesięczny urlop.

 
 
Ostatnie komentarze
mistrzkierownicy23-11-2010
Czyżby ksiądz wypił za dużo wina mszalnego....Takie zachowanie jest strasznie przerażające. Osoba, która powinna uchodzić za moralny autorytet dopuszcza się takich czynów.Jak my mamy walczyć z pijanymi kierowcami skoro dochodzi nawet do takich incydentów z księżmi?
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry