REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 17 grudnia 2010  
Dwóch pijanych kierowców w jednym samochodzie
 
 

Dwóch młodych pijanych kierowców zatrzymali policjanci z Katowic. Gdy pierwszy z nich spowodował kolizję z autobusem miejskim, ten sam samochód przejął drugi.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Kolizję spowodował 19-letni kierowca opla astry, który w środę późnym wieczorem uderzył w tył autobusu linii 37 stojącego na przystanku w katowickiej dzielnicy Panewniki.

Pasażer opla zaproponował kierowcy odwiezienie uszkodzonego samochodu na parking. Gdy ten się zgodził, wsiadł za kierownicę i odjechał. Informacja o kolizji trafiła do policjantów z drogówki, którzy po przyjeździe na miejsce i po sprawdzeniu 19-latka alkomatem, zatrzymali go. Badanie wykazało w wydychanym przez niego powietrzu prawie 2,5 promila alkoholu.

Gdy policjanci kończyli swe czynności związane z kolizją, na miejsce lekko uszkodzonym oplem wrócił mężczyzna, który wcześniej zobowiązał się do odstawienia samochodu na parking. Również on został sprawdzony alkomatem - badanie 23-latka dało wynik ponad 2,2 promila alkoholu.

Jak się okazało, drugi kierowca nie ma nawet prawa jazdy, które stracił w ubiegłym roku za jazdę po pijanemu. Obowiązuje go również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Obaj pijani kierowcy trafili do policyjnego aresztu. Ich sprawy trafią wkrótce do sądu.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry