REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 20 września 2010  
Nasz syn powinien gnić w więzieniu
 
 
Choć jest ich synem, wiedzą, że jedyną rzeczą, na jaką zasłużył Krzysztof P. (45 l.), jest więzienie. Rodzice byłego policjanta, który zabił, jadąc po pijanemu Weronikę G. (+10 l.), oskarżają go o straszną masakrę i żądają wysokiej kary. - Niech gnije w więzieniu za to, co zrobił. On przecież zabił to biedne dziecko - rozpacza Benedykt Płoski, ojciec pijanego kierowcy.

Kompletnie pijany Krzysztof P. (45 l.) na przedmieściach Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie) stracił panowanie nad samochodem i z impetem uderzył w uliczną latarnię, która runęła wprost na idącą chodnikiem Weronikę. Dziewczynka zginęła na miejscu.

- Niech gnije za to w więzieniu - rozpacza Benedykt Płoski (71 l.), ojciec pirata.

Kiedyś Krzysztof P. był dumą rodziny. Skończył prawo, potem Wyższą Szkołę Policji. Był oficerem w komendzie w Sieradzu. Jednak skusiły go łatwe pieniądze. Przez machlojki przy handlu samochodami wyleciał z policji bez prawa do emerytury. Zaczął pić, rzuciła go żona. Wrócił więc do Szczytna.

- Syn nie miał pracy, a ciągle pił. Chowaliśmy przed nim wszystko, bo nas okradał, żeby mieć na wódkę - mówi ze łzami w oczach Krystyna Płoska (70 l.), matka mordercy.

Rodzice nieraz wyrzucali z domu wyrodnego syna, ale potem przyjmowali go z powrotem, kiedy ten wracał pobity, wychudzony i spał na wycieraczce przed ich domem. Pół roku temu Krzysztof P. stracił prawo jazdy za kierowanie po pijanemu.

- Zabrałem mu kluczyki i schowałem, ale mi je ukradł i tego strasznego dnia zabrał samochód - wyznaje łamiącym się głosem Benedykt Płoski.

Pani Krystyna chwilę potem usłyszała huk i krzyki. Wiedziała, że zdarzyło się coś strasznego. - Pobiegłam przed dom. Ta biedna dziewczynka konała pod latarnią. Ludzie chcieli zlinczować Krzyśka. Policja go uratowała - opowiada roztrzęsiona kobieta.

Rodzice Krzysztofa P. wstydzą się pokazać sąsiadom na oczy. Błagają tylko o jedno - żeby rodzice Weroniki kiedyś im wybaczyli za syna zabójcę.

 
 
Źródło: se.pl
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
Andrew23-09-2010
Byłem policjantem z 13 letnim stażem. zdarzyło się - mała stłuczka ,ale byłem pod wpływem. Straciłem pracę, ale zrozumiałem. Koledzy Policjanci zlinczowali mnie an IFP, teraz po 3 latach nie mam o to przetensji. Pamiętajcie , że tak naprawdę może się to zdarzyć każdemu. Smieje się t ych którzy mówia ja....to nigdy. Obyście mieli siłę.
 
mistrzkierownicy21-09-2010
Właśnie, osoby wsiadające za kierownicę po wiedzieć, że zagrażają nie tylko sobie, ale i wszystkim uczestnikom ruchu, a konsekwencje takiej jazdy odczują wszyscy, również ich najbliższa rodzina! Naprawdę nie warto wsiadać po alkoholu do samochodu. Nawet jeśli odcinek drogi, którą chce się przemierzyć jest krótki!http://blog.mistrz-kierownicy.com.pl/
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry