REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 17 sierpnia 2010  
Spowodował karambol, wróci za kratki
 
 

Przez prawie rok skutecznie ukrywał się 26-latek z Sosnowca, który uciekł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za włamania i napady rabunkowe. Został zatrzymany w Katowicach po tym, jak na jednym ze skrzyżowań po pijanemu rozbił sześć samochodów.

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj wieczorem. Jadąc terenowym mercedesem, wjechał w auta, które na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Złotej stały na czerwonym świetle. Rozpędzony mercedes uderzył w renaulta i volkswagena golfa. Siła uderzenia była tak duża, że renault i golf uderzyły w trzy inne samochody stojące przed skrzyżowaniem - relacjonował rzecznik katowickiej policji, podkomisarz Jacek Pytel.

26-letni kierowca mercedesa został zatrzymany przez policjantów z drogówki. Nie miał prawa jazdy i dokumentów auta, którym kierował, a w jego organizmie stwierdzono ponad 1,6 promila alkoholu.

Okazało się, że drogowy pirat jest poszukiwany przez prokuratury w Rybniku i Dąbrowie Górniczej. We wrześniu ubiegłego roku uciekł bowiem z zakładu karnego, w którym przebywał za włamania i napady rabunkowe. Nie uciekł z samego więzienia, ale zniknął, gdy jako więzień pracował przy budowie drogi. Nie zmienia to oczywiście odpowiedzialności karnej - wyjaśnił Pytel.

Zatrzymany nie został dotąd przesłuchany, musi najpierw wytrzeźwieć. Na pewno trafi do więzienia, gdzie odbędzie resztę kary. Za ucieczkę grożą mu dodatkowo dwa lata za kratkami. Nie uniknie też odpowiedzialności za spowodowanie kolizji po pijanemu.

 

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry