REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 8 marca 2010  
Felicjańska: Chciałam mieć auto pod domem
 
 
Ilona Felicjańska wsiadła pijana za kierownicą, bo - jak wyznała w wywiadzie dla TVN - rano miała ważne sprawy do załatwiania. "Dla świętego spokoju wolałam ten samochód mieć pod domem" - mówiła modelka. "Ja miałem do przejechania dwa kilometry. Naprawdę niedaleko" - tłumaczyła.

Felicjańska zgodziła się udzielić wywiadu programowi "Uwaga!" w TVN. Mówiła o wstydzie, którą ją dopadł i upokorzeniu. "Być może nawet na to zasłużyłam" - mówiła. Gwoli przypomnienia: piękna szefowa fundacji "Niezapominajka" staranowała dwa auta i rozbiła swoje. Cudem nikomu nic się nie stało, ale za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu (miała około 2 promili we krwi) grożą nawet trzy lata więzienia.

"Dla świętego spokoju wolałam mieć ten samochód pod domem. Co takiego - przejadę się te parę metrów bocznymi uliczkami. Pamiętam tylko tyle, że źle skręciłam. Chciałam szybko zakręcić, było ślisko, wpadłam w poślizg. I właściwie pamiętam później tylko tyle, że byli ludzie i przyjechała policja. To nie jest tak, że ja nic nie pamiętam, bo byłam tak pijana. Ja straciłam przytomność" - zrelacjonowała Felicjańska. "Nie chciałam uciekać" - stwierdziła modelka.

"Wstydzę się, że popełniłam przestępstwo. Wstydzę się, że mając świadomość jakim ogromnym zagrożeniem są pijani kierowcy, których strasznie potępiam, ja zrobiłam to samo. Wstydzę się, że nadużyłam zaufanie nie tylko najbliższych, pracowników fundacji, to i tych osób, którym możemy pomagać" - powiedziała Felicjańska.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry