REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 26 maja 2008  
Rekordzista - pijany, bez prawka, w nielegalnym aucie
 
 
Po pijanemu, bez prawa jazdy i obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz z tablicami rejestracyjnymi innego auta jechał samochodem w Szczejkowicach (Śląskie) 25-letni mężczyzna.

Policjanci, którzy go zatrzymali nie mogli mu odebrać prawa jazdy, bo kierujący nigdy go nie miał. Citroen, którym jechał, został prawdopodobnie sprowadzony do Polski nielegalnie.

Jak poinformował zespół prasowy śląskiej policji, kierowcę zatrzymali policjanci z komisariatu w Czerwionce-Leszczynach, którzy w niedzielę wieczorem patrolowali ul. Poprzeczną w Szczejkowicach.

Zauważyli tam citroena, którego kierowca zaczął się dziwnie zachowywać na widok radiowozu. Policjanci szybko poznali przyczynę - 25-letni mieszkaniec tej miejscowości był pijany. Alkomat wskazał 0,6 promila.

Po chwili okazało się, że 25-latkowi nie można zatrzymać prawa jazdy, bo kierujący citroenem nigdy go nie miał. Samochód nie był też obowiązkowo ubezpieczony, a założone na nim tablice rejestracyjne pochodziły z małego fiata kuzynki mężczyzny. Według wstępnych ustaleń, citroen został najprawdopodobniej sprowadzony do Polski bez wymaganych opłat.

Za samo kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu zatrzymanemu mogą grozić dwa lata więzienia. Policjanci zapowiadają, że z pewnością nie uniknie on także wysokich kar pieniężnych za pozostałe przewinienia.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry