REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 10 marca 2010  
Policjanci ścigali 16-letniego pijanego pirata drogowego
 
 
Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się na ulicach Tomaszowa. 16-letni tomaszowianin, którego ścigała policja, jechał pijany, bez prawa jazdy, łamiąc przepisy drogowe i stwarzając zagrożenie dla siebie i innych.

Pościg rozpoczął się po tym, jak policjanci z wydziału ruchu drogowego zauważyli młodego mężczyznę za kierownicą seata cordoby. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli, a na widok policyjnego radiowozu od razu zaczął uciekać.

- Mundurowi podjęli pościg - opowiada Marek Orzelski, rzecznik prasowy tomaszowskiej Komendy Powiatowej Policji. - Uciekający mężczyzna na skrzyżowaniu ulic Legionów i Fabrycznej nagle na łuku drogi skręcił w lewo, wpadł w poślizg i kołem uderzył w krawężnik. Na skutek uderzenia urwało się prawe, tylne koło auta.

Samochód jednak dalej pędził ulicami miasta. Przejechał kolejne skrzyżowanie ulic Fabrycznej z Bema, nie ustępując przy tym pierwszeństwa przejazdu. Zatrzymał się dopiero około trzystu metrów od skrzyżowania, ale bynajmniej nie z własnej woli. Młody kierowca zjechał nagle na lewą stronę jezdni, wpadł na ośnieżone pobocze i dachował.

- Policjanci natychmiast pomogli mu się wydostać z samochodu i udzielili pierwszej pomocy - mówi Orzelski. - Wezwali też na miejsce pogotowie.

Okazało się, że samochód prowadził 16-letni mieszkaniec Tomaszowa. Uciekał, bo nie miał prawa jazdy. Od nastolatka czuć było alkohol. Badanie wykazało, że miał blisko 0,9 promila alkoholu we krwi. Nie odniósł poważnych obrażeń.

Sprawę prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji. Nastolatek odpowie za wielokrotne złamanie prawa.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry