REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 27 września 2006  
Wstyd promilowych kierowców
 
 
By tylko uniknąć opublikowania swej twarzy w gazetach, są skłonni do wyrzeczeń. Pójdę na odwyk - kajał się ostatnio w chrzanowskiej prokuraturze jeden z przyłapanych na jeździe po kieliszku. Już wolę przepadek samochodu - deklarował drugi promilent.

Wszystko po to, by tylko ich facjaty nie ukazały się w prasie. W gazetach opublikowano już bowiem aż piętnaście twarzy pijanych kierowców za zgodą chrzanowskiego organu ścigania. W kolejce czekają następne. Niektórzy chcą tego uniknąć za wszelką cenę. Ostatnio prokuratora rejonowego Zbigniewa Urodę odwiedziło pewne małżeństwo. Mężczyzna wcześniej jechał z promilami. Teraz grozi mu publikacja wizerunku. To będzie wstyd dla syna, gdy jego ojca zobaczą w gazecie - prosili o zmianę decyzji szefa prokuratury. Nic nie wskórali - mówi Zbigniew Uroda, podkreślając, że podległa mu jednostka nie zamierza łagodzić prowadzonej przezeń restrykcyjnej polityki wobec pijanych kierowców.

Ci, którzy mają skłonność do zaglądania do kieliszka, a potem chwytania za kierownicę, powinni mieć świadomość, że w powiecie chrzanowskim promilentów każe się surowiej niż w ościennych powiatach. Wystarczy już promil alkoholu w organizmie, by groźba opublikowania twarzy w gazecie stała się całkiem realna. Organ ścigania wnioskuje też do sądu o surowe kary dla sprawców tego rodzaju przestępstw. Za jazdę po pijaku prokuratura domaga się często nawet pięcioletniego zakazu prowadzenia pojazdów.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry