REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 14 sierpnia 2007  
Plaga nietrzeźwych
 
 

Wczoraj około godz. 1.30 policjant ruchu drogowego zatrzymywał do kontroli samochód marki Forda Sierra. Kierowca początkowo zwolnił, a następnie zaczął uciekać.

Radiowóz ruszył w pościg. Uciekinier zjechał w boczną uliczkę i staranował po drodze wyjeżdżającego z niej VW Polo. Po uderzeniu, samochód nie zatrzymał się i wjechał na teren jednej ze szkół, gdzie kierowca porzucił auto. Po krótkim pościgu, sprawca został zatrzymany. Policjant pieszo dogonił kierowcę samochodu i zatrzymał go. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Lubina. Miał 2,4 promila alkoholu. W trakcie dalszej kontroli funkcjonariusz stwierdził, że zatrzymany nie ma prawa jazdy. Jak twierdził, zostało ono zatrzymane za jazdę w stanie nietrzeźwości. Ponadto samochód nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.

Z kolei policjanci z Leśnej i Świeradowa prowadzili pościg za samochodem osobowym, który z dużą prędkością uciekał przez kilka miejscowości. Następnie kierowca zawrócił i ominął policyjną blokadę. Funkcjonariusze oddali strzały ostrzegawcze. Po krótkim pościgu, zatrzymali samochód. 39-letni mężczyzna próbował jeszcze uciekać pieszo. Został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów. Jak się okazało, był on pod wpływem alkoholu.

Natomiast dyżurny Komisariatu Policji w Pieńsku otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że z terenu jednej z tamtejszych stacji paliw wyjechał samochód osobowy, którego kierowca najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Natychmiast w to miejsce został skierowany patrol. Na jednej z ulic funkcjonariusze zauważyli opisany w zgłoszeniu samochód. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Jednak kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Uderzył przy tym w dwa stojące na poboczu pojazdy. Do pościgu włączyli się również policjanci z drogówki. Kierowca uciekał drogą krajową nr 4, a następnie zjechał w kierunku Dłużyny i dalej w kierunku Czerwonej Wody. Na łuku drogi samochód uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca został wyrzucony na zewnątrz.

31-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jak się okazało, w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry