REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 17 września 2008  
Drogówka walczy z plagą pijanych kierowców
 
 
Pijani kierowcy w natarciu. Zatrzymania im niestraszne, zaraz po nich wracają za kółko! Płocka drogówka nasila kontrole, specjalnie komendant miejski przyznał tej sekcji dwa dodatkowe etaty.

O niezwykle upartym pijanym kierowcy opowiada dyżurny płockiej komendy Mariusz Biernacki: - Pierwszy raz mężczyznę zatrzymaliśmy w poniedziałek wieczorem na ul. Górka na Radziwiu. Jechał maluchem. Po zbadaniu go alkomatem policjanci zobaczyli, że ma dwa promile alkoholu w organizmie. Wtedy mężczyzna był jeszcze rozmowny i wesoły, opowiadał, co ma sobie załatwić. Zabraliśmy mu prawo jazdy, a po niego samego i auto zgłosił się znajomy. Godzinę później tego samego pijanego 56-latka zatrzymaliśmy, gdy maluchem mknął ulicą Źródlaną. - Alkomat pokazał tym razem ponad dwa promile. Musieliśmy odstawić go do policyjnego aresztu, zresztą zasypiał w drodze do niego, a auto na policyjny parking - opowiada Mariusz Biernacki.

Dołączyli do niego wkrótce: 43-latek z Bielska, jadący w Goślicach opla omegą z 2,6 promila w organizmie, 28-letni drobinianin, rowerzysta z 1,8 promila, oraz kierowca ciężarowej scanii z naczepą, zatrzymany na bramie nr 10 przez pracownika Orlen Ochrony. Alkotest pokazał u niego 2,4 promila.

Szef komendy Jarosław Brach zapowiada: - Drogówka będzie częściej kontrolowała kierowców. Przydzieliłem jej dodatkowe dwa etaty. I każdy nietrzeźwy kierowca jest i będzie traktowany najsurowiej. Nie pomogą żadne błagalne telefony od rodziny, która nieraz prosi o wypuszczenie z aresztu czy darowanie "ten jeden raz", bo mąż czy syn straci zawód, pracę, możliwość zarabiania.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry