REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 27 lipca 2010  
Ginekolog uciekał ze szpitala przed policją
 
 
Dwa promile alkoholu w organizmie miał pełniący dyżur ordynator oddziału ginekologii szpitala w Radzyniu Podlaskim w woj. lubelskim. Policja zatrzymała go, gdy pijany odjeżdżał ze szpitala.

- Informację o pijanym lekarzu radzyńska policja otrzymała telefonicznie od anonimowego rozmówcy w poniedziałek po godz. 21 - powiedziała Renata Laszczka-Rusek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do szpitala natychmiast został skierowany policyjny patrol. Jak się okazało, pełniący dyżur ordynator oddziału ginekologii, 55-letni Dariusz P., miał w organizmie ok. dwóch promili alkoholu. Policjanci po wykonaniu wstępnych czynności zwolnili lekarza; miał stawić się na przesłuchanie, gdy wytrzeźwieje.

Ordynator poszedł zamknąć swój gabinet, ale po chwili policjanci zobaczyli go odjeżdżającego sprzed szpitala samochodem. Wezwali radiowóz, który ruszył za pijanym lekarzem. Doktor nie reagował na wezwania do zatrzymania auta; stanął dopiero, gdy drogę zablokował mu drugi policyjny radiowóz. Funkcjonariusze ponownie skontrolowali stan trzeźwości ordynatora, tym razem badanie wykazało w jego organizmie ok. 1,9 promila alkoholu.

Dariusz P. dyżurował w szpitalu od 15.30, miał skończyć dyżur we wtorek o 8 rano. Policjanci zabezpieczyli dokumentację medyczną; będą sprawdzać, czy podczas jego dyżuru nie doszło do narażenia na niebezpieczeństwo zdrowia i życia pacjentów. Lekarz odpowie ponadto za niezatrzymanie się do kontroli na wezwanie policjantów oraz za prowadzenie samochodu po pijanemu.

 
 
Źródło: g
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry