REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 16 grudnia 2009  
23-latek potrącił pieszego, ale przyznał się ojciec
 
 

Janowscy policjanci ustalili sprawcę wypadku, do którego doszło w sobotę w Potoku Wielkim. Kierujący volkswagenem mężczyzna potrącił pieszego, a potem odjechał z miejsca, nie udzielając rannemu pomocy.

Policjanci szybko ustalili pojazd oraz właściciela. Samochód należał do 59-letniego mężczyzny, który przyznał się do spowodowania wypadku. Jednak według ustaleń policjantów, samochodem kierował pijany 23-letni syn właściciela auta.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 18:00 w miejscowości Potok Wielki. Kierujący samochodem potrącił pieszego i nie udzielając pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna z urazami wielonarządowymi został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim.

Policjanci dość szybko ustalili pojazd, który brał udział w zdarzeniu oraz jego właściciela. Samochód z uszkodzeniami zaparkowany był w stodole znajdującej się na terenie jednej z prywatnych posesji. Właścicielami samochodu okazał się 59-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Potok Wielki.

59-latek przyznał się do kierowania samochodem i potrącenia pieszego. Twierdził, że w trakcie zdarzenia w samochodzie razem z nim jechali jego dwaj synowie oraz żona. Nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu ponieważ był w szoku.

Wszystkie osoby zostały przebadane na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna, jego żona i jeden z synów byli trzeźwi. Drugi syn, 23-latek miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

59-latek trafił na komendę. Zajmujący się sprawą wypadku policjanci przesłuchali wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia. Funkcjonariusze jednak nabrali wątpliwości co do winy ojca. Wkrótce okazało się, że to nie on kierował volkswagenem, tylko jego 23- letni syn. Młodzieniec w końcu przyznał się do winy. Przyznał się, że wówczas jechał samochodem z bratem. Jak twierdził, potrącony mężczyzna szedł środkiem jezdni i był słabo widoczny.

Tuż po zdarzeniu 23-latek przestraszył się i poprosił ojca, żeby ten wziął winę na siebie.

Teraz młodzieniec odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry