REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 9 października 2008  
Celowo wjechał w ludzi?
 
 
Do Sądu Rejonowego w Radomiu trafił akt oskarżenia przeciw mężczyźnie, który prowadząc po pijanemu samochód miał celowo wjechać w grupę ludzi, raniąc dwie osoby.

Jak powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz, Radosławowi C. przedstawiono dwa zarzuty. - Pierwszy dotyczy spowodowania obrażeń ciała u dwóch osób, w tym - w jednym w przypadku - bardzo poważnych. Drugi zarzut mówi o prowadzeniu pojazdu w stanie nietrzeźwości - wyjaśniła.

Akt oskarżenia dotyczy zdarzenia, do którego doszło 1 lipca późnym wieczorem przed barem z kebabami, mieszczącym się przy deptaku w Radomiu. Radosław C., który był pijany, czekał wraz z innymi osobami na przygotowanie potrawy. W pewnym momencie pomiędzy nim a szefem baru doszło do sprzeczki. Klient wypowiadał obelżywe słowa pod adresem właściciela, rzucał krzesełkami i stolikami. W końcu odszedł, ale po kilkunastu minutach wrócił na miejsce samochodem i wjechał w grupę stojących przed barem osób. Dwie z nich, przyciśnięte do muru, odniosły obrażenia. 

W czasie śledztwa mężczyzna potwierdził, że wjechał w grupę ludzi, ale zaprzeczał, że zrobił to celowo. Innego zdania była prokuratura. Według biegłych w chwili zdarzenia mężczyzna miał ograniczoną w znacznym stopniu poczytalność.

Radosławowi C. grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Oskarżony złożył jednak wniosek o dobrowolne poddanie się karze i zaproponował dla siebie 2 lata pozbawienia wolności, 5-letni zakaz prowadzenia samochodu i podanie wyroku do publicznej wiadomości. - Prokurator przystał na zaproponowana karę i wniosek oskarżonego został zawarty w akcie oskarżenia. O dalszych losach mężczyzny zdecyduje sąd - dodała Chrabąszcz.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry