REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 15 listopada 2010  
Kandydat do sejmiku zatrzymany na jeździe po pijanemu
 
 
Kandydat PSL na radnego sejmiku województwa lubelskiego Marek K. został zatrzymany przez policję podczas jazdy samochodem po pijanemu. Zrezygnował z kandydowania po tym, jak wezwały go do tego władze partii.

Zarząd wojewódzki PSL w przesłanym oświadczeniu napisał, że prowadzenie samochodu po pijanemu jest "godne napiętnowania".

- Jest dla nas oczywiste, że Pan Marek K. musi zrezygnować z kandydowania do sejmiku z listy PSL - głosi oświadczenie podpisane przez szefa PSL na Lubelszczyźnie Krzysztofa Hetmana.

- W tej kwestii jesteśmy zgodni, że zasługi, osobiste przymioty czy fakt koleżeństwa nie mogą wpływać na naszą obiektywną ocenę złej i niedopuszczalnej sytuacji - napisano w oświadczeniu.

Zarząd wojewódzki PSL podkreśla, że mimo dotychczasowej nienagannej służby publicznej Marka K. nie ma "żadnego usprawiedliwienia dla lekkomyślności oraz narażania zdrowia i życia swojego i innych użytkowników dróg".

Marek K. w rozmowie z PAP powiedział, że podjął już decyzję o rezygnacji z kandydowania.

O przyłapaniu kandydata PSL na jeździe po pijanemu napisał w piątek portal internetowy Moje Miasto Lubartów. 41-letni Marek K., mieszkaniec Lubartowa, kandydat PSL z okręgu nr 2, został zatrzymany przez policję w czwartek o godz. 13 w Lubartowie.

Jak powiedział rzecznik prasowy komendy policji w Lubartowie Artur Marczuk zgłoszenie o samochodzie, którego kierowca może być pijany, policja otrzymała telefonicznie. - Policjanci zatrzymali samochód. Badanie kierowcy, 41-letniego mieszkańca Lubartowa, wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie - powiedział Marczuk. Marek K. został zwolniony do domu. Za jazdę po pijanemu grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

 
 
Źródło: g
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry