REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 1 października 2010  
Policjant ze słabą głową i pamięcią. Za to z wyrokiem
 
 
Więzienie w zawieszeniu, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów - to wyrok dla policjanta z Moniek, który po pijanemu jeździł samochodem. Tłumaczył się w śledztwie, że były jego imieniny, a poza tym był tak nietrzeźwy, że nic nie pamięta

Dlatego szczegóły zajścia ustalali jego koledzy ze służby. W końcu lutego dyżurny policji w Mońkach dostał telefoniczne zgłoszenie o tym, że kierowca poloneza staranował bramę wjazdową na jednej z posesji w miejscowości Jasionóweczka. Na miejsce od razu został wysłany patrol. Ale kiedy mundurowi znaleźli uszkodzony płot, nie było tam żadnego auta. Za to kilkadziesiąt metrów dalej dostrzegli traktor, który holował rozbitego poloneza. W aucie na fotelu pasażera siedział ich kolega po fachu Mirosław W. Był kompletnie pijany. Po pięciu godzinach od zdarzenia zmierzono u niego 1,2 promila alkoholu we krwi.

W trakcie śledztwa mężczyzna nie przyznał się do tego, że kierował samochodem. Tłumaczył, że miał to zrobić jakiś jego znajomy, którego on nie pamięta. Feralnego dnia Mirosław W. miał imieniny. Pod sklepem spotkał kolegów i postanowił się z nimi napić. Najpierw były dwa wina, potem dwie flaszki wódki. Co było potem policjant już nie pamiętał.

W czwartek sprawą zajął się białostocki sąd rejonowy. Mirosław W. - już jako policyjny emeryt - przyznał się do winy. Stwierdził tylko, że ma przebłyski z tego co się wtedy wydarzyło. Pamięta tylko jak wjeżdżał na skarpę śniegu, a potem zasnął.

Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze: 5 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata, tysiąc złotych grzywny i zabranie prawa jazdy na dwa lata. Jak w uzasadnieniu wyroku stwierdziła sędzia Dorota Sosna wyrok w zawieszeniu nie oznacza, że kary nie ma. Jeżeli skazany w tym okresie popełni jakiekolwiek przestępstwo, odroczona kara może zostać wprowadzona w życie.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry