REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 26 stycznia 2011  
Cztery osoby nie żyją
 
 

Kierowca audi wyjeżdżając z zajazdu w Poźrzadłach zderzył się z tirem. W wypadku zginęło 4 mężczyzn. Kierowca przeżył. Był pijany.

Trwa czarna seria śmiertelnych wypadków na lubuskich drogach. Przypomnijmy. W poniedziałek, na krajowej "trójce", w pobliżu wsi Rosin, zginęło trzech Ślązaków. Kierowca czerwonego nissana wyprzedzał w niedozwolonym miejscu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Trzech mężczyzn jadących nissanem zginęło na miejscu. Niestety, wczoraj tuż po północy wydarzyła się kolejna tragedia.

Z jednego z autoportów w Poźrzadłach wyruszał w dalszą drogę 24-letni kierowca audi A4. Wiózł ze sobą czwórkę przyjaciół. Mężczyzna, mieszkaniec Świebodzina, próbował wjechać na ruchliwą krajową "dwójkę", niestety wjechał wprost pod rozpędzonego tira. Ten nie zdążył wyhamować i zmiażdżył "osobówkę".

- Nie ustąpił pierwszeństwa jadącej prawidłowo ciężarówce. Na miejscu śmierć poniosło dwóch pasażerów samochodu osobowego, dwie kolejne osoby zmarły po przewiezieniu ich do szpitala - opowiada Grzegorz Szklarz, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Zmarli pasażerowie mieli 19, 20, 33 i 39 lat. Prokurator zabezpieczył już taśmy z monitoringu zajazdu.

Nakazał przeprowadzenie sekcji zwłok. Z wypadku cało wyszedł jedynie kierowca audi - ciężarówka uderzyła w prawą stronę osobówki. 24-latek z ogólnymi obrażeniami i złamaniami trafił do szpitala. Śledczy w jego organizmie odkryli alkohol. Miał w wydychanym powietrzu 0,7 mg alkoholu na decymetr sześcienny.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry