REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 19 maja 2010  
Złapał pijanego kierowcę.
 
 
Sebastian Wołosz jechał motocyklem, kiedy zobaczył kierowcę samochodu osobowego, który potrącił dwójkę dzieci z opiekunką, a potem uciekł z miejsca wypadku. Motocyklista ruszył za nim w pościg i zatrzymał mężczyznę. - Próbowałem wejść mu przez szybę do samochodu i wyciągnąć kluczyki - opowiada w TVN24 i zaznacza: - Wiedziałem, że mi nie ucieknie.

Do wypadku doszło 12 maja. Sebastian Wołosz tak opisuje, co się wtedy stało: - Jechaliśmy na lewym pasie, a na prawym przed skrzyżowaniem już ustawiała się kolumna samochód. Hamowałem, ale widziałem, że kierowca przede mną jeszcze tego nie robi. Nagle zza samochodów wyszła na pasach pani z dziećmi i on w nich uderzył - relacjonuje dalej motocyklista.

- Chłopiec wyleciał w górę, zrobił fikołka i upadł - mówi dalej Wołosz. Razem z chłopcem była jego opiekunka i młodsza siostrzyczka w wózku. Kierowca osobowej mazdy nie zatrzymał się, by im pomóc. Nadepnął pedał gazu i zaczął uciekać.

- Zobaczyłem, że na pomoc ruszyli już przechodnie. Kolejna para rąk na nic by się tam nie przydała. Puściłem się w pościg - ciągnie dalej Sebastian Wołosz. Za mazdą jechał na motorze, bał się zajechać autu drogę. - Skoro potrącił dzieci, to pewnie mnie też by uderzył, to było zbyt niebezpieczne - przyznaje.  Próbował więc zatrzymać samochód inaczej.

- Zatrzymaliśmy się na chwilę na skrzyżowaniu Przyjaciół żołnierza i Wilczej. Próbowałem wejść mu przez szybę do samochodu i wyciągnąć kluczyki - opowiada motocyklista. I choć wtedy jeszcze się nie udało, z pościgu nie zrezygnował. - Wiedziałem, że mi nie ucieknie. To była tylko kwestia czasu - mówi.

Kierowca mazdy zatrzymał się kilka minut później. Wiedział, że w samochodzie trudno mu będzie uciec przed motocyklistą. Wysiadł z auta i zaczął biec. - Ruszyłem za nim, ale w ciężkim kombinezonie nie mogłem go dogonić. Pomógł inny mężczyzna i zatrzymaliśmy go - relacjonował w dniu wypadku Wołosz.

Kiedy na miejsce przybyła policja, okazało się, że pirat miał we krwi ponad 1,5 prom. alkoholu. Usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy poszkodowanym. Teraz jest w areszcie i grożą mu cztery lata więzienia.

Potrącone osoby trafiły po wypadku do szpitala. Na szczęście skończyło się na niegroźnych ranach i wszyscy wrócili już do domów.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry