REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 9 października 2009  
Egzamin "na prawko" świętowała pijana za kółkiem
 
 
Jeszcze nie odebrała prawa jazdy, a już wie, że samochodu nie poprowadzi. Za spowodowanie wypadku po pijanemu 18-latce z Katowic grozi 4,5 roku więzienia. W chwili, gdy wjeżdżała w betonowy wiadukt, miała około promila alkoholu w organizmie.

Policjantom, którzy przyjechali na miejsce wypadku nastolatka tłumaczyła, że nie może pokazać swojego prawa jazdy, bo fizycznie jeszcze go nie ma. Dopiero za kilka dni miała odebrać dokument w miejskim wydziale komunikacji.

Ponieważ kobieta formalnie nie ma jeszcze prawa jazdy, za przestępstwo i wykroczenia drogowe nie naliczono jej punktów karnych. Gdyby tak było, za jednym razem wyczerpałaby limit.

Prawa jazdy jednak nie odbierze, bo czeka ją sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za spowodowanie wypadku drogowego dziewczynie grozi 4,5 roku więzienia, a to dlatego, że za kółko wsiadła pod wpływem alkoholu.

- Badanie trzeźwości wykazało w organizmie kierującej blisko promil alkoholu. Skoda prowadzona przez 18-latkę wbiła się w betonowy wiadukt - relacjonował nadkomisarz Piotr Bieniak z zespołu prasowego śląskiej policji. Samochodem jechały cztery osoby.

W wypadku poważnie ranne zostało trzyletnie dziecko, przewożone - zamiast w foteliku - prawdopodobnie na kolanach matki. Ma złamany kręgosłup. Ranna została również kierująca i dwie dorosłe pasażerki. Żadna z kobiet nie zapięła pasów bezpieczeństwa.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry