REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 22 listopada 2006  
Nietrzeźwy kierowca sam zatrzymał policjantów
 
 

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna sam zatrzymał nieoznakowany radiowóz, którym funkcjonariusze patrolowali swój rejon.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu patrolujący rejon nieoznakowanym radiowozem zauważyli stojącego na poboczu drogi mężczyznę, który na widok nadjeżdżającego samochodu zaczął wymachiwać rękoma. Policjanci zatrzymali się i zapytali co się stało. Mężczyzna powiedział, że przed chwilą jadąc swoim samochodem marki Opel Tigra od strony Pakosławska przejechał z całą prędkością przez drogę główną, po czym wpadł do głębokiego rowu po drugiej stronie drogi. Samochód uległ poważnym uszkodzeniom. Jak się okazało po wjechaniu do rowu Opel uderzył w drzewo, następnie w skarpę, po czym przewrócił się na bok od strony pasażera. Kierowca, który jechał sam, wyszedł z samochodu o własnych siłach i stanął na drodze aby zatrzymać jakiś pojazd, który mógłby podwieźć go do domu w pobliskiej miejscowości.

Przypadek sprawił, iż zatrzymanym przez niego pojazdem okazał się nieoznakowany policyjny radiowóz. Policjanci przystąpili do wykonywania czynności służbowych, w trakcie których okazało się, że kierowca 28-letni mieszkaniec powiatu milickiego, jest nietrzeźwy- badanie wykazało, że miał on w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Ponieważ mężczyzna skarżył się na ból ręki, funkcjonariusze wezwali na miejsce zdarzenia karetkę pogotowia, która to zabrała go do milickiego szpitala, gdzie pozostał on na obserwacji. Samochód niefortunnego kierowcy przewieziono na policyjny parking.
Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 
 
Źródło: policja.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry