REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 1 sierpnia 2006  
Nocna jazda
 
 

Pojechałeś na imprezę samochodem, wypiłeś kilka głębszych i chcesz wrócić do domu nie zostawiając auta? To da się zrobić.

Od dwóch lat działa w Warszawie - pierwsza tego typu w Polsce - „niekonwencjonalna firma transportowa". Night Drivers, czyli „Nocni Kierowcy" nie świadczą jedynie usług przewozowych. Jeśli potrzeba odprowadzą samochód we wskazane miejsce lub dowiozą dowolną przesyłkę pod wskazany adres, o każdej porze dnia i nocy. Jak ich wynająć? Wystarczy zadzwonić.

„Nightci" zrzeszają około 70. kierowców jeżdżących różnymi autami. I choć chwilowo brakuje im kabrioletów, to można zażyczyć sobie limuzynę. Możliwe jest też wynajęcie kierowcy mówiącego płynie po angielsku.

- Do najdziwniejszych zleceń należały zorganizowanie wieczoru panieńskiego i śledzenie niewiernego chłopaka. Na dyskrecję i profesjonalizm kierowców można liczyć zawsze. Jeśli nie mają, tego, czego pragnie klient, można być pewnym, że to zdobędą. „Night Driversi" spełnią każdą prośbę, nawet tę najbardziej nietypową - mówi Adam, założyciel firmy Night Drivers.

Kandydaci na pracowników Night Drivers poddawani są selekcji.

- Kierowca, który chce u nas pracować, musi nie tylko mieć własny samochód i być doświadczony. Kładziemy duży nacisk na kulturę osobistą, uczciwość, tolerancję i dyspozycyjność, a to zaledwie początek rekrutacji. Nasi kierowcy muszą być elastyczni i muszą kochać swoją pracę. W firmie tworzymy rodzinną atmosferę i chcemy, aby ten nastrój przekładał się na dobry kontakt z klientem. Nie tolerujemy nieuczciwości, uprzedzeń i narkotyków, zawsze trzymamy się zasad. To pewnie dlatego jak dotąd nie mieliśmy skarg. Zadowolone są zarówno większe korporacje, które obsługiwaliśmy, jak i klienci indywidualni. Raz obsługiwaliśmy nawet pogrzeb! - mówi Adam.

Aby być „Nightem" nie trzeba być mężczyzną, chociaż panie rzadko zgłaszają się na castingi.

- Ostatnia dziewczyna, która u nas pracowała, została ciepło przyjęta przez ekipę w firmie i klientów. Szkoda, że już u nas nie jeździ. Praca „Night Drivera" jest czasochłonna, ogranicza życie osobiste. Ja sam od półtora roku nie miałem urlopu! Za to kierowcy wspierają się nawzajem, organizują wypady i mecze piłki nożnej. „Night Driver" musi być odporny psychicznie i liczyć się z tym, że jego dziewczyna będzie bardzo zazdrosna - śmieje się Adam.

 
 
Źródło: www.motofakty.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry