REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 10 czerwca 2009  
Akcja Prowadzę jestem trzeźwy na telefonach komórkowych
 
 
Firma dMP4 Sp. z o.o., producent kiosków multimedialnych oraz urządzeń do przesyłania reklam przez Bluetooth®, dostarczyła system do wsparcia kampanii Prowadzę Jestem Trzeźwy w wybranych klubach i dyskotekach na terenie całej Polski.

Firma dMP4 Sp. z o.o., producent kiosków multimedialnych oraz urządzeń do przesyłania reklam przez Bluetooth®, dostarczyła system do wsparcia kampanii Prowadzę Jestem Trzeźwy w wybranych klubach i dyskotekach na terenie całej Polski.

W dwudziestu klubach i dyskotekach na terenie kraju posiadacze telefonów komórkowych wyposażonych w łącze BLUETOOTH będą otrzymywać wiadomości zachęcające do wyboru trzeźwego stylu życia i zabawy. Informacje będą przesyłane na telefony komórkowe za pośrednictwem łącza BLUETOOTH. Akcja rozpocznie się w połowie czerwca i potrwa do końca wakacji

- Cieszymy się, ze możemy wesprzeć akcję promującą trzeźwy styl życia. Liczymy, że pozytywne działania z wykorzystaniem BLUEADVERT pomogą wielu osobom podejmować naprawdę dobre decyzje. Sądzę, że wia-domości przesyłane przez BLUEADVERT będą impulsem szczególnie dla osób, które opuszczają lokal po imprezie, by nie prowadzić pod wpływem alkoholu, ale także dla bawiących się, promując postawę, że trzeźwość jest OK - mówi Arkadiusz Stańczyk z firmy dMP4.

Więcej informacji o produktach z serii BLUEADVERT można znaleźć pod adresem http://www.blueadvert.com.pl oraz na stronie firmy www.dmp4.pl .

 
 
Źródło: news.webwweb.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry