REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 30 marca 2009  
Poseł PiS jechał na podwójnym gazie
 
 
Nie protestował i nie zasłaniał się immunitetem. Policjanci, którzy zatrzymali posła PiS Marka Łatasa, nie mieli problemów, by stwierdzić, że ma on 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Posła zatrzymano w Chęcinach. Dziś tłumaczy się tym, że... ma cukrzycę i zjadł kilka jabłek.

Informację o zatrzymaniu posła PiS Marka Łatasa podało radio Kielce. Mężczyzna początkowo nie mówił policjantom, że jes parlamentarzystą. Pozwolił zbadać się alkomatem. Badanie wykazało 0,7 promila alkoholu. Za jazdę w takim stanie grozi do 2 lat więzienia.

"Gdybym miał tego świadomość, na pewno nie wsiadłbym do samochodu. Wcześniej wieczorem wypiłem może dwa drinki. Może to błąd był mój, a może chodzi o moje zdrowie. Mam cukrzycę i zjadłem po drodze kilka jabłek" - mówił dziś Łatas na antenie TVN24. "Nie spowodowałem żadnej kolizji ani wypadku. Ale teraz czuje się z tym wszystkim źle. Trudno, żebym czuł się dobrze. Poddam się karze. Zapewniam, że więcej nie zrobię czegoś podobnego. Co mogę więcej? Będę prosił mój sejmowy klub, żeby potraktował mnie łagodnie" - mówił dziś Łatas na antenie TVN24.

Policjanci zatrzymali posła w ubiegłą środę. Łatas reprezentuje okręg chrzanowski. Zasiada m.in. w sejmowej komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży. W ostatnią sobotę, razem posłami, którzy są działaczami katolickimi i konserwatywnymi, założył Towarzystwo Katolicko-Konserwatywne.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry