REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 29 listopada 2006  
Pijany kierowca wiózł piątkę pasażerów
 
 

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zostali powiadomieni o samochodzie marki Seat jadącym zygzakiem. Ruszyli w pościg. Pijany kierowca przewoził trójkę dzieci i dwie kobiety. Zanim jednak udało się go zatrzymać, jechał pod prąd drogą krajową spychając na pobocze tiry.

Policjanci natychmiast znaleźli opisany pojazd i dali kierowcy sygnał do zatrzymania. 21-letni kierowca zaczął uciekać stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym.

Na jednym ze skrzyżowań uderzył w stojącego na światłach passata i dalej uciekał z dużą prędkością drogą krajową nr 22. Przez pewien czas jechał nawet przeciwnym pasem zmuszając tiry do zjeżdżania na pobocze. Podczas pościgu policjanci zauważyli, że wewnątrz pojazdu znajduje się trójka małych dzieci. Trzeba więc było zachować szczególne środki ostrożności.

W pościgu brały już udział trzy radiowozy. Kierujący został zatrzymany w Zblewie. Przewoził dwie kobiety i troje małych dzieci w wieku: 5 miesięcy, 2 i 5 lat, które nawet nie były przewożone w fotelikach. Kierowca został zbadany na zawartość alkoholu. Miał 1,68 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie posiadał prawa jazdy, gdyż w tym roku sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę w stanie nietrzeźwym.

Kierowca nie posiadał też dokumentów dowodu rejestracyjnego, ani OC. Został zatrzymany i osadzony w Starogardzie Gdańskim. Pasażerki również były nietrzeźwe. Pijany kierowca po raz kolejny stanie przed sądem i odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz za niepodporządkowanie się zakazowi sądowemu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry