REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 19 października 2006  
Kompletnie pijany jechał maluchem pod prąd
 
 

Prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca fiata 126 p, zatrzymany przez policjantów w Zabrzu. 29-letni mężczyzna najpierw jechał ulicą jednokierunkową pod prąd, a później próbował jechać jedną z głównych arterii miasta lewą stroną.

Do zdarzenia doszło w dzielnicy Mikulczyce. Policyjny patrol natknął się na ulicy Tarnopolskiej na kierowcę, który przed radiowozem wyjechał pod prąd z ulicy jednokierunkowej, a potem ruszył Tarnopolską lewą stroną jezdni.

Funkcjonariusze po krótkim pościgu zajechali piratowi drogę. Jak się okazało, 29-letni kierowca malucha w wydychanym powietrzu miał prawie 3 promile alkoholu, nie posiadał uprawnień do prowadzenia samochodów, a maluch nie miał wykupionego obowiązkowego ubezpieczenia. Policjanci zabezpieczyli pojazd na poczet przyszłej kary, a pijany kierowca trafił do izby wytrzeźwień. Grozi mu też kara do 2 lat więzienia.

W tym samym mieście w minioną sobotę późnym wieczorem policjanci zatrzymali innego malucha, jadącego bez świateł. Kierował nim - bez prawa jazdy - szesnastolatek z 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Samochód oddano mamie nastolatka, on sam za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem rodzinnym. Tylko w ciągu ostatniej doby w woj. śląskim zatrzymano łącznie 35 pijanych kierowców.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry