REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Powiązane

Inne z tej tematyki:

Moda na bezpieczną jazdę!
 
Uwaga na parkingowych naciągaczy!
 
Zamiast dróg powstaje więcej dziur!
 
Prototyp nowego systemu wykrywającego pijanych kierowców już jest
 
Bezpieczeństwo na europejskim poziomie
 

Artykuły
  wtorek 27 lutego 2007  
Rajd Monte Calvaria
 
Strony: [1]
 

W dn. 17 lutego Rompol Rally Team uczestniczył w 42 Rajdzie Monte Calvaria.

 


Rajd odbył się w pięknej ale mroźnej słonecznej scenerii, w okolicach Góry Kalwarii oraz Piaseczna. Każde auto posiadało naszą naklejkę Stop Pijanym Kierowcom, co zwróciło uwagę kibiców.

Start pierwszego zawodnika był o godz. 8, my z odległym numerem 84 wystartowaliśmy o 10.24 do próby w Jednostce Wojskowej, gdzie poza resztkami śniegu mieliśmy jeszcze kilka niebezpiecznych miejsc gdzie pozostał jeszcze lód.

Pierwsze odcinki dały sporo kłopotów zawodnikom, i kilku niestety miało małe wypadki. Lampy , zderzaki leżały niestety na każdym odcinku, i kilku niestety musiało spasować. Nam niestety po 5 próbach też się nie poszczęściło , ponieważ zaczęła stawiać opór skrzynia biegów, dosłownie niestety bo po próbie na dojazdówce nie mogliśmy już zapiąć żadnego biegu . Od tej pory działała jak „kłówka". Wbijałem jak tylko się dało, i jak tylko dojechaliśmy do następnej próby w Piasecznie, padło hasło wycofujemy się.

 


Gdy jednak obserwowaliśmy kolejnych zawodników, żal nam było tak po prostu wycofać się. Padło kolejne hasło, jedziemy na maxa ;) zobaczymy na ile stać naszą rajdówkę i jej skrzynię.Nasz bolid wytrzymał wszystkie kolejne odcinki, do samego końca. Trudno jednak było jechać na 100% gdy się nie ma np. 2 biegu a nawroty trzeba wykonywać na 3 . Wynik jaki osiągnęliśmy w pełni nas satysfakcjonuje i 3m-ce jest to o czym nie myśleliśmy.

Rozdanie nagród odbyło się na zamku w Czersku podczas pieczenia kiełbasek przy ognisku. Kolejna udana impreza za nami w barwach Stop Pijanym Kierowcom, oraz kolejni zawodnicy którzy przyłączyli się do naszej akcji.

 


 

Strony: [1]
Wersja do druku    wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole
 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

AUTOSALON 2006
 
Picie alkoholu a prowadzenie pojazdów
 
Pijany kierowca to śmierć
 
Kierowco popatrz przez Alkogogle
 
Kac po jeździe
 

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy
Nowości
Listy
Fakty
Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry