REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 24 lutego 2010  
Pijana Felicjańska rozbiła trzy auta
 
 
W środku nocy pijana Ilona Felicjańska jechała osiedlową uliczką na warszawskim Ursynowie. Straciła panowanie nad swoim alfa romeo i wbiła się w dwa zaparkowane auta. Gdy świadkowie podbiegli, by pomóc, modelka próbowała uciec. Miała 2,3 promila alkoholu we krwi - podaje "Fakt".

Na co dzień Felicjańska, była Wicemiss Polonia, jest prezesem fundacji charytatywnej "Niezapominajka". Niedawno odebrała nawet prestiżową nagrodę od księżnej Danii.

"Potwierdzamy, że takie zdarzenie miało miejsce miejsce" - mówi "Faktowi" o wypadku Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji. "Zatrzymana osoba trafiła na komendę w Piasecznie, gdzie spędziła noc. Miała we krwi 2,3 promila alkoholu" - dodaje.

"To była dosłownie chwila. Alfa romeo wjechało na kostkę brukową, a sekundę później usłyszeliśmy pisk hamulców i potworny huk. Podbiegliśmy i w środku zobaczyliśmy panią Ilonę Felicjańską. Pomogliśmy jej wyjść ze zdewastowanego auta, ale ona powiedziała, że nie potrzebuje pomocy i próbowała odjechać" - opowiada Paweł, świadek wypadku. "Było czuć od niej alkohol, więc zabraliśmy jej kluczyki i wezwaliśmy policję" - dodaje.

Wszystko rozegrało się na ul. Nowoursynowskiej na warszawskim Ursynowie. W poniedziałek około godz. 1:00 w nocy Ilona Felicjańska jechała swoim alfa romeo wąską osiedlową uliczką. Straciła panowanie nad autem. Wbiła się w w zaparkowane samochody.

"Pani Ilona narobiła mi ogromnego kłopotu. Ten samochód był mi potrzebny do pracy, teraz czeka mnie długa naprawa" - żali się właściciel fiata. "Ale kiedy to wszystko sobie przemyślałem, to i tak miałem szczęście, mogłem przecież właśnie w tej chwili wysiadać z tego auta. Aż strach myśleć, co by się wtedy stało" - dodaje w rozmowie z "Faktem".

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry