REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 14 lutego 2008  
Pijany 71-latek za kierownicą
 
 

Policjanci z Pragi Południe zatrzymali 71-letniego Waldemara T. Mężczyzna mając 2 promile alkoholu we krwi pędził toyotą Trasą Łazienkowską.

Przejażdżkę zakończył uderzając w barierki. Teraz już sąd zadecyduje, jaką poniesie karę. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Wczesnym rankiem policjanci z wydziału ruchu drogowego KSP podjęli interwencję wobec kierowcy, który jechał toyotą i zakończył swą podróż między barierkami Trasy Łazienkowskiej. Na miejscu okazało się, że 71-letni Waldemar T. pędził swym autem Trasą Łazienkowską od strony ulicy Czerniakowskiej. W pewnym momencie utracił panowanie nad kierownicą i uderzył w betonowy słupek po prawej stronie jezdni.

Samochód odbił się od niego, po czym przejechał na lewą stronę trasy i zakończył tę podróż wpadając na metalowe barierki. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu i w takim właśnie stanie prowadził samochód. Badanie zawartości alkoholu w jego organizmie wykazało aż 2 promile. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił do izby wytrzeźwień. Swoje prawo jazdy już utracił. Sąd zdecyduje o wysokości kary. Waldemar T. odpowie również za wykroczenie drogowe, jakiego dopuścił się podczas tej przejażdżki.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry