REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 27 maja 2008  
Prokuratorowi wolno jeździć po pijanemu
 
 
Czy można spowodować wypadek po pijanemu i nie zostać w żaden sposób za to ukaranym? Można, o ile jest się... prokuratorem. "Rzeczpospolita" opisuje przypadek prokuratora Jerzego Płóciennika, który nie dość, że uniknął kary, to jeszcze awansował w strukturach samorządu zawodowego - został członkiem kolegium Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi.

Jak informuje "Rzeczpospolita", 18 grudnia 2003 roku policjanci z Pabianic dostali sygnał, że na pobliskim skrzyżowaniu prowadzący hondę civic zjechał z drogi i auto zatrzymało się na pniu drzewa. Patrol w samochodzie znalazł pijanego prokuratora Płóciennika.

Ten dmuchnął w balonik, ale dopiero po ponad trzech godzinach od wypadku. Mimo to przyrząd wskazał 2,68 promila alkoholu. "Kilkakrotnie powiedział, że kierował pojazdem pod wpływem alkoholu" - dziennik cytuje zeznania sierżanta z Pabianic.

Jednak sześć dni później prokurator Płóciennik złożył w prokuraturze oświadczenie, że to jego syn prowadził auto. W trakcie jazdy mieli się pokłócić, co doprowadziło do wypadku. Po czym obrażony syn wysiadł z rozbitego auta i poszedł do domu.

Jak pisze dziennik, sprawa trafiła do prokuratury w Poznaniu, która postępowanie umorzyła. Śledztwo wszczęto jeszcze raz w Bydgoszczy. Ale tam także je umorzono - z powodu "wątpliwej natury dowodowej".


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry