REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 27 września 2006  
Wstyd promilowych kierowców
 
 
By tylko uniknąć opublikowania swej twarzy w gazetach, są skłonni do wyrzeczeń. Pójdę na odwyk - kajał się ostatnio w chrzanowskiej prokuraturze jeden z przyłapanych na jeździe po kieliszku. Już wolę przepadek samochodu - deklarował drugi promilent.

Wszystko po to, by tylko ich facjaty nie ukazały się w prasie. W gazetach opublikowano już bowiem aż piętnaście twarzy pijanych kierowców za zgodą chrzanowskiego organu ścigania. W kolejce czekają następne. Niektórzy chcą tego uniknąć za wszelką cenę. Ostatnio prokuratora rejonowego Zbigniewa Urodę odwiedziło pewne małżeństwo. Mężczyzna wcześniej jechał z promilami. Teraz grozi mu publikacja wizerunku. To będzie wstyd dla syna, gdy jego ojca zobaczą w gazecie - prosili o zmianę decyzji szefa prokuratury. Nic nie wskórali - mówi Zbigniew Uroda, podkreślając, że podległa mu jednostka nie zamierza łagodzić prowadzonej przezeń restrykcyjnej polityki wobec pijanych kierowców.

Ci, którzy mają skłonność do zaglądania do kieliszka, a potem chwytania za kierownicę, powinni mieć świadomość, że w powiecie chrzanowskim promilentów każe się surowiej niż w ościennych powiatach. Wystarczy już promil alkoholu w organizmie, by groźba opublikowania twarzy w gazecie stała się całkiem realna. Organ ścigania wnioskuje też do sądu o surowe kary dla sprawców tego rodzaju przestępstw. Za jazdę po pijaku prokuratura domaga się często nawet pięcioletniego zakazu prowadzenia pojazdów.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry