REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 17 czerwca 2009  
Wracali z grilla, wjechali na tory
 
 
Tak pędzili, że zamiast zatrzymać się przed przejazdem kolejowym, wpadli w poślizg i auto zawiesiło się na torach. A właśnie nadjeżdżał pociąg towarowy...

Nocą z 12 na 13 czerwca 19-latek za kierownicą opla wracał z grupą znajomych z zorganizowanego w okolicach Olsztyna grilla. Zbliżając się do niestrzeżonego przejazdu kolejowego w Turowie, nie tylko nie zatrzymał się przed znakiem "stop", ale wpadł w poślizg i w niekontrolowany sposób wjechał na torowisko.

Auto zawiesiło się na szynach. Kierowca i aż pięcioro młodych pasażerów o własnych siłach wyszli z samochodu i usiłowali go zepchnąć. Tych prób szybko zresztą zaniechali, widząc światła zbliżającej się lokomotywy. Na oczach młodzieńców pociąg towarowy relacji Małogoszcz - Leszczyny uderzył w bok zaklinowanego opla.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wypadku, zatrzymali 19-letniego Tomasza W., który, jak się okazało, prowadził samochód, mając ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Poza tym nie miał prawa jazdy. Pomocy lekarskiej udzielono trzem z pięciu pasażerów. 22-letnia kobieta doznała stłuczenia klatki piersiowej, 19-letni mężczyzna stłuczenia kolana, a kolejny pasażer, 26-letni łodzianin, trafił do szpitala ze złamanym łokciem.

Po wytrzeźwieniu Tomasz W. usłyszał policyjne zarzuty sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym oraz zarzut jazdy w stanie nietrzeźwym. Grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

 
 
Autor: Marek Mamoń
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry