REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 17 czerwca 2008  
Pijana babcia wzięła auto za wózek dziecięcy
 
 
Kobieta pchająca zepsute auto po drodze może wzbudzać współczucie. Jednak nie tym razem. 47-latka, którą policja zatrzymała na Śląsku, była bowiem kompletnie pijana. Tymczasem w seacie toledo siedział jej 3-letni wnuczek. Na dodatek babcia pozwoliła, by za kierownicą pchanego samochodu siedział równie pijany mężczyzna.

Co gorsza, tego pijackiego wyczynu babcia dokonała na ruchliwej drodze łączącej Tychy z Oświęcimiem. Ledwo przytomna pchała seata między pędzącymi autami. Odpocząć mogła w miejscowości Bieruń z powodu rutynowej kontroli pojazdu.

Rozmowa z policjantami przypominała scenki z filmów Stanisława Barei. "Panie władzo, samochód nam nie chce zapalić" - mieli powiedzieć opiekunowie malca, który akurat stał na tylnym siedzeniu.

Funkcjonariusze nie zaoferowali pomocy w uruchomieniu silnika, bo zaniepokoił ich alkoholowy fetor z ust babci. Badanie jej trzeźwości wykazało prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Kierowca samochodu miał niemal 1 promil alkoholu.

Według policji, za sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia dla życia wnuka kobiecie grozi nawet pięć lat więzienia. Kierowca seata odpowie za prowadzenie samochodu po pijanemu. Grożą mu dwa lat za kratkami. Prokurator zdecyduje, czy również jemu postawić zarzut spowodowania zagrożenia dla życia chłopca.


 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry