REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 28 stycznia 2010  
Przed wyjazdem na zimowe ferie - Sprawdź promile!
 
 
Rozpoczynające się od przyszłego tygodnia ferie zimowe to czas, gdy szczególnie musimy zadbać o bezpieczeństwo na drogach. O wspomagającym bezpieczeństwo drogowe programie „Sprawdź promile" będą nas informować patrole policyjne.

 

 

Skuteczność programu Kompanii Piwowarskiej potwierdza Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, który aktywnie włączył się w tą akcję edukacyjną. „Materiały informujące w jaki sposób zainstalować w swoim telefonie aplikację programu, będą rozdawane przez policjantów kierowcom podczas kontroli drogowych" - mówi Stanisław Małecki - zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu.

Codziennie dziesiątki osób korzysta z programu ‘Sprawdź promile" co świadczy o ogromnej potrzebie kierowców, by wiedzieć, czy mogą już bezpiecznie jechać samochodem. Ilość alkomatów w Polsce jest cały czas bardzo niewielka, a taki alkomat w telefonie pozwala na szybkie sprawdzenie jak długo po wypiciu choćby niewielkiej porcji alkoholu trzeba czekać, by móc wsiąść za kierownicę.

Trwający właśnie karnawał to również znakomity czas, by przetestować działanie tej aplikacji, która pozwala w razie potrzeby zamówić taksówkę z bazy ponad 300 korporacji taksówkowych w Polsce.

By pobrać aplikację na swój telefon wystarczy:
- odczytać fotokod zamieszczony na stronie www.sprawdzpromile.pl oraz na materiałach promocyjnych programu, które znajdują się w ponad 1000 pubach w Polsce lub
- wysłać SMSa z hasłem PROMILE pod numer 70958 (koszt 50 gr. netto/61 gr. brutto)

Pełen opis programu „Sprawdź promile" oraz szczegółowe informacje dotyczące pobrania aplikacji na telefon komórkowy można znaleźć na stronie www.sprawdzpromile.pl .

***

Kompania Piwowarska - Lider branży piwowarskiej w Polsce
Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesna technologia i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie (World Class Manufacturing) gwarantują najwyższą jakość jej produktów. Do portfela marek należy m.in. Tyskie (ulubione piwo Polaków), Żubr (druga marka w Polsce pod względem wielkości sprzedaży), Lech, Dębowe Mocne, Redd's, Wojak, a także międzynarodowe marki premium: Grolsch, Pilsner Urquell, Miller Genuine Draft oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska powstała w 1999 roku w wyniku połączenia Tyskich Browarów Książęcych i Lech Browary Wielkopolski. W roku 2003 do Kompanii dołączył Browar Dojlidy w Białymstoku. Wielkość sprzedaży osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2009 wyniosła 15,1 mln hektolitrów piwa. Firma została w 2009 roku zwycięzcą Rankingu Odpowiedzialnych Firm, opracowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i PricewaterhouseCoopers.

SABMiller - jeden z największych na świecie producentów piwa
Kompania Piwowarska jest częścią jednego z największych na świecie producentów piwa - SABMiller plc. Grupa produkuje lub dystrybuuje piwo na sześciu kontynentach, a jej ogólnoświatowy portfel obejmuje międzynarodowe piwa premium, takie jak Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Pilsner Urquell oraz czołowe marki lokalne, takie jak Aquila, Castle, Miller Lite, Snow czy Tyskie. SABMiller jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2009 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 25,3 mld USD oraz wypracował zysk brutto w wysokości 3,4 mld USD. SABMiller plc jest notowany na giełdach papierów wartościowych w Londynie i Johannesburgu.

 
 
Źródło: news.webwweb.pl
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry