REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 25 marca 2010  
Razem prowadzili jedno auto. Pijani
 
 

Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego ledwo byli w stanie uwierzyć w opowieść pijanych uczestników zderzenia golfa z drzewem.

Pytani, jak doszło do wypadku, młodzi ludzie wyjaśnili, że prowadzili auto we dwójkę, on operował biegami i pedałami, a ona kierownicą. On nic nie widział, bo... dziewczyna siedziała mu na kolanach. Teraz oboje mogą posiedzieć dwa lata. W więzieniu.

Nowodworscy policjanci pojechali do kolizji. W pobliskiej Stegnie vw golf wpadł na przydrożne drzewo. Przy aucie zastali troje młodych ludzi, od których od razu poczuli alkohol. Spytali, kto prowadził i ledwie byli w stanie uwierzyć w odpowiedź -
dwoje naraz, chłopak i dziewczyna.

Nie ukrywając niczego, młodzi ludzie opowiedzieli o swojej sobotniej przejażdżce nad morze. W trakcie wycieczki wszyscy pili alkohol. W pewnym momencie panowie wpadli na pomysł, aby "poduczyć" swoją 17-letnią koleżankę prowadzenia auta.

26-letni kierowca wziął ją na kolana i powierzył kierownicę. Sam, choć nie widział drogi, operował dźwignią zmiany biegów i pedałami. Ich "nauka jazdy" skończyła się po kilkudziesięciu metrach, gdy golf zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Badanie wykazało w organizmie 26-letniego kierowcy blisko dwa promile alkoholu. Dziewczyna miała ponad promil. Oboje trafili do policyjnych cel. Teraz za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwym obojgu grozi do dwóch lat więzienia. Dziewczyna odpowie też za kierowanie bez prawa jazdy i spowodowanie kolizji, a jej "nauczyciel" za udostępnienie pojazdu osobie pijanej i nie mającej uprawnień, kolizję i prawdopodobnie również, za podanie alkoholu nieletniej.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry