REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 13 sierpnia 2007  
Pijany policjant spowodował kolizję
 
 
Policjant z wieloletnim stażem prowadził po pijanemu prywatny samochód i spowodował kolizję drogową na trasie Łomża-Jedwabne (Podlaskie). Wraz z nim jechał inny policjant, także nietrzeźwy. Mieli po około dwóch promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Obaj zostali odwołani przez komendanta miejskiego policji w Łomży z zajmowanych stanowisk komendantów posterunków w Piątnicy i Jedwabnem; wszczęto też wobec nich postępowanie wyjaśniające.

Kolizja, w której uczestniczył prywatny nissan prowadzony przez jednego z funkcjonariuszy, miała miejsce w nocy z piątku na sobotę. Podczas wymijania na drodze Łomża-Jedwabne, w okolicach miejscowości Kownaty, ich auto otarło się o forda focusa.

Nissan pojechał dalej, kierowca forda zatrzymał się i zawiadomił o zdarzeniu policję, po czym zawrócił i pojechał za nissanem. Kilkaset metrów dalej udało się to auto zatrzymać.

Po przybyciu na miejsce patrolu policji, okazało się, że nissanem jadą dwaj funkcjonariusze z posterunków w Piątnicy i Jedwabnem. Obaj z wieloletnim stażem w policji; jeden z 33-letnim, drugi ponad 20-letnim.

Konsekwencje karne za jazdę po pijanemu, oprócz służbowych, grożą temu z mężczyzn, który prowadził auto. Postępowanie jego kolegi jest traktowane jako nieetyczne i także jemu - po zakończeniu postępowania wewnętrznego - może grozić wydalenie ze służby.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry