REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 25 sierpnia 2009  
15-latek w skodzie
 
 
Policjanci z komisariatu w Boguchwale zatrzymali 15-letniego mieszkańca Rzeszowa, który nie posiadając uprawnień kierował samochodem.

Ponadto, podczas przeprowadzonych badań, policyjne urządzenie wykazało 2.12 promila w wydychanym przez niego powietrzu. Zatrzymany został umieszczony w Policyjne Izbie Dziecka. Za czyn jakiego się dopuścił odpowie przed Sądem Rodzinnym.
 
Wczoraj około godziny 21.35, policjanci patrolujący teren Boguchwały zauważyli jadącą w kierunku Rzeszowa skodę fabię, której kierowca nie panował nad prowadzonym przez siebie pojazdem. Obserwowany samochód jechał niemal całą szerokości jezdni, kilka razy niebezpiecznie wjeżdżając na jej prawe pobocze. 

Policjanci, którzy postanowili zatrzymać pojazd i sprawdzić co jest przyczyną niebezpiecznego zachowania kierowcy, nie ukrywali zdziwienia, gdy okazało się, że pojazdem kieruje 15-latek, a zarówno od niego jak i jadącego z nim 38-letniego pasażera, wyraźnie czuć woń alkoholu. 

Obaj jadący skodą zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik 15-letniego kierowcy to 2.12 promila, natomiast jego pasażera, 3.7 promila. Z wyjaśnień 15-latka, wynikało, że samochód, którym kierował wziął od swojego wujka, bez jego wiedzy. 

Nieletni nietrzeźwy kierowca został umieszczony w Policyjne Izbie Dziecka. Za czyn jakiego się dopuścił odpowie przed Sądem Rodzinnym.
 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry