REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 6 listopada 2009  
Wjechał skodą do rzeki
 
 
Lądowaniem w rzece Barycz zakończyła się brawurowa ucieczka przed policją dla pijanego kierowcy skody.

W środowy wieczór miliccy policjanci zostali poinformowani przez przerażonych mieszkańców, że po wąskich ulicach Sławoszowic pod Miliczem jeździ jakiś pirat - zbyt szybko i niebezpiecznie. I że pewnie jest pijany.

Kilka minut po godz. 21 na ul. Szosowej w Sławoszowicach policjanci zauważyli podejrzaną skodę. Postanowili więc zatrzymać pojazd do kontroli, ale kierowca na widok policjantów przyspieszył. Policjanci rozpoczęli pościg. Uciekinier pomknął przez Sławoszowice w stronę Rudy Milickiej.

Po drodze na jednym z łuków drogi wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną barierę ochronną. Jednak to go nie powstrzymało - uszkodzonym samochodem wąską drogą pomiędzy stawami hodowlanymi pojechał w kierunku Nowego Grodziska. Tam zjechał z drogi publicznej i wjechał na pobliską łąkę.

Po kilkunastu metrach brawurowej jazdy po podmokłej łące kierowca skody stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z wysokiej skarpy wprost do Baryczy. Skoda niemal do połowy została zalana wodą.

- Policjanci natychmiast podbiegli do auta i brnąc w po kolana w lodowatej wodzie, zatrzymali uciekiniera - informuje Krzysztof Zaporowski z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Okazało się, że był nim dobrze znany policjantom 33-letni mieszkaniec Milicza. Uciekał, bo nie dość, że miał ponad dwa promile alkoholu w organiźmie, to jeszcze obowiązywał go orzeczony przez sąd zakaz kierowania samochodami.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W środę został zatrzymany za jazdę po pijanemu już trzeci raz w tym roku. Policjanci prowadzący sprawę złożyli wniosek do prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego dozoru policyjnego. Sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry