REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 3 listopada 2006  
Sam chciał do aresztu
 
 

Kierowca podejrzany o spowodowanie po pijanemu wypadku, w którym zginęły dwie osoby, sam poprosił prokuraturę o tymczasowe aresztowanie.

- Być może zrozumiał, do czego doprowadził - mówi Piotr Kosmaty, szef prokuratury rejonowej Kraków-Śródmieście Wschód, która prowadzi śledztwo w sprawie wypadku. Do tragedii doszło koło Skały. Polonezem jechało trzech mężczyzn wracających do domu z budowy. W pewnym momencie, pokonując zakręt, 35-letni kierowca poloneza stracił panowanie nad samochodem, który wpadł na betonowy przepust. Uderzenie było tak silne, że samochód koziołkował przez kilkanaście metrów. Z poloneza wypadli obaj pasażerowie. Ich ciała znaleziono kilkadziesiąt metrów od wraku poloneza. Obaj zginęli na miejscu. Kierowca zdołał wyczołgać się z rozbitego pojazdu. Policji, mimo poszukiwań i użytego psa tropiącego, nie udało się go odnaleźć.

35-letni mężczyzna niespodziewanie jednak sam zgłosił się na drugi dzień na policję. Przyznał się do prowadzenia samochodu. Co ciekawe, prokuratura zdecydowała się także na postawienie mu zarzutu prowadzenia pojazdu i doprowadzenia do katastrofy po pijanemu, choć nie miała wydruków z alkomatu czy alkotestu potwierdzających zawartość alkoholu we krwi. W momencie gdy kierowca zgłosił się na komendę, był trzeźwy. - Dysponujemy jednak zeznaniami świadków oraz samego podejrzanego, który przyznał, że przed wyjazdem wraz z kolegami wypił trzy butelki wódki, piwo i wino - mówi prokurator Piotr Kosmaty.

Sprawca dwa lata temu został już skazany za jazdę po pijanemu, wsiadając do poloneza, nie miał prawa jazdy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry