REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 21 grudnia 2006  
Pani na bani
 
 

Różnica płci zdaje się powoli zatracać. Kobiety za kółkiem coraz częściej starają się dorównać mężczyznom. Niestety, powielają również złe wzorce.

Policjanci drogówki skarżą się na prawdziwy wysyp pań siadających za kółko po kilku głębszych. W samym tylko Gorzowie Wielkopolskim zatrzymano w ostatnim czasie kilka zmotoryzowanych miłośniczek, suto zakrapianych, imprez alkoholowych.
Monikę D. zatrzymano na ul. Jasnej. Zdradziła się sama - krótko po tym jak usiadła za kierownicą opla, wjechała autem w płot. Wynik badania alkomatem wykazał ponad 2 promile. Jak wyjaśniła zatrzymującym ją policjantom - chciała tylko podjechać do sklepu po wódkę.

Policji udało się również zatrzymać audi 100 pędzące drogą w kierunku Płonicy. Za jego kierownicą siedziała niejaka Hanna D. Kobieta miała w wydychanym powietrzu 1,8 promila alkoholu. Nie miała natomiast prawa jazdy.

Elżbieta Ł. wpadła podczas kontroli na ul. Warszawskiej w Gorzowie. Pani udało się bez szkód dla otoczenia zatrzymać prowadzonego przez siebie Forda. Wysiadła i zataczając się chciała zabawić policjantów rozmową. Jej wynik - grubo powyżej 1,5 promila.

Nie popisała się również pani Joanna K. Jadąc ul. Strażacką, niespodziewanie zjechała prowadzonym przez siebie renault na lewy pas ruchu i uderzyła w autobus MZK.

Halinę M. kierującą mitsubishi, zatrzymano w okolicy ronda Santockiego. To jedno z najbardziej zatłoczonych miejsc w mieście. Kobieta miała w wydychanym powietrzu 1,6 promila alkoholu.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry