REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 6 marca 2009  
Chciał potrącić policjanta
 
 
Sceny jak z filmu rozegrały się w środę wieczorem na ulicach Zabrza. Podczas policyjnego pościgu 28-latek usiłował potrącić policjanta.

Na odcinku A4 prowadzącym w kierunku Zabrza nieoznakowany patrol policji autostradowej około godz. 21 zauważył kierowcę volkswagena golfa, który jechał z nadmierną prędkością i przecinał ciągłą linię. Mimo wyraźnych nakazów policjantów nie zatrzymał się do kontroli i pomknął w kierunku Zabrza. Policjanci ruszyli w pościg. Powiadomili też dyżurnego komendy miejskiej policji w Zabrzu. Do akcji skierowano natychmiast radiowozy z miejscowych komisariatów oraz lokalnej drogówki.

- Na ulicy 3 Maja w rejonie stacji paliw pojazd gwałtownie zawrócił, kierując się ponownie w stronę autostrady - mówi Marek Wypych z zabrzańskiej policji. Znajdujący się przed nim radiowóz próbował mu zajechać drogę, a jeden z funkcjonariusz wybiegł na drogę, by zatrzymać kierowcę. Ten wrzucił wsteczny, dodał gazu i zaczął gwałtownie cofać, usiłując potrącić policjanta.

Policjant oddał strzał ostrzegawczy i przestrzelił prawe tylne koło w samochodzie uciekiniera. Po przejechaniu kilkuset metrów, funkcjonariusze zatrzymali auto przy ul. Paderewskiego. W środku był 28-letni kierowca i 30-letni pasażer. Okazało się, że obaj byli pijani, mieli ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ustalono, że kierowca nie miał prawa jazdy, bo stracił je za przekroczenie limitu punktów karnych.

Teraz sprawą zajmie się prokuratura.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry