REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 26 kwietnia 2010  
Pili przez żony
 
 
Dwóch Polaków zostało złapanych podczas jazdy po pijanemu. Działo się to w różnych miejscach, ale obaj mężczyźni jak powód picia wskazali problemy małżeńskie.

40-letni Tomasz O. z Crediton w hrabstwie Devon, podczas swojego pobytu na Wyspach został już cztery razy przyłapany na jeździe po pijanemu. Za każdym razem Polak tłumaczył, że pił, ponieważ pokłócił się z żoną - czytamy w serwisie BBC News.

Z kolei 46-letni Jacek S. z nieodległego Tiverton, wpadł w ręce policji dwa razy. Swoją jazdę po pijanemu tłumaczył tym, że żona powiedziała, że od niego odejdzie. Obaj Polacy przyznali się do przestępstwa i zostali skazani na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny.

W pierwszym przypadku sąd potwierdził, że Tomasz O. pokłócił się z żoną i następnie wsiadł nietrzeźwy do samochodu. Został zatrzymany w pobliżu swojego domu na mało znaczącej drodze. 40-latek został skazany na 20 tygodniu odsiadki w zawieszeniu na rok. Ma także zakaz prowadzenia samochodów przez trzy lata.

W drugiej sprawie, której bohaterem był 46-letni Jacek S - kierowca ciężarówki oraz były polski policjant - biegli potwierdzili, że Polak usłyszał od żony groźbę jej odejścia, wtedy wzburzony i pijany wsiadł do samochodu. Zatrzymano go na jednej z głównych tras w Devon. Polak dostał zakaz prowadzenia samochodów na 20 miesięcy oraz grzywnę w wysokości 200 funtów.

 
 
Autor: Małgorzata Jarek
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry