REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 30 stycznia 2006  
Pijak potrącił – złodziej przejechał
 
 


30 grudnia około godziny 16.20 na obwodnicy Trójmiasta w pobliżu Tesco Polonez kierowany przez 52-letniego Waldemara M. z Pucka potrącił przebiegającego przez jezdnię 47-letniego mężczyznę. Według świadków na leżącego na jezdni najechał następnie Mercedes. Kierowca tego samochodu zbiegł z miejsca wypadku. Potrącony mężczyzna zmarł. Kierowca Poloneza był pod wpływem alkoholu - miał ponad 1,5 prom. Został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Policjanci zaczęli poszukiwać mężczyzny kierującego wówczas Mercedesem.

W dzień po wypadku na bezpłatny telefon 800-677-777 w KWP zadzwoniła osoba z informacją, że pamięta numer rejestracyjny samochodu, który najechał na leżącego mężczyznę. Policjanci ustalili szybko, że Mercedes był skradziony na gdańskich Stogach w nocy z 22 na 23 grudnia. Nieustaleni wówczas złodzieje weszli do domu jednorodzinnego na tzw. "śpiocha" i z garażu ukradli dwa luksusowe samochody, w tym Mercedasa. Tym samochodem 30 grudnia obwodnicą jechał 29-letni Robert S. z Gdańska.

Jak się okazało, Robert S. był już karany za kradzieże samochodów. W jego mieszkaniu policjanci z wydziału do zwalczania przestępczości samochodowej zabezpieczyli urządzenia służące do kradzieży - łamaki, laptop z oprogramowaniem służącym do łamania zabezpieczeń samochodów oraz 8 komputerów pokładowych z różnych luksusowych aut, kilka kompletów kluczyków samochodowych, kilka telefonów komórkowych, amunicję do pistoletu gazowego, liczniki samochodowe i radio. Mężczyzna nigdzie nie pracuje. Policjanci przypuszczają, że kradzieże były źródłem jego utrzymania.

Sprawa jest rozwojowa. W najbliższych dniach być może będą kolejne zatrzymania. Niewykluczone, że policjanci odzyskają skradzione pojazdy.
 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry