REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 16 października 2006  
Pościg za pijanym kierowcą
 
 

Po nocnym pościgu olsztyńscy policjanci zatrzymali 18-latka i jego 47-letniego pasażera. Kierowca uciekającego ulicami Olsztyna Mitsubishi był pijany , podobnie jak jego kolega.

Krótko przed 3:00, w poniedziałek, 16 października, funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zauważyli, że okolicach miasteczka studenckiego jedzie samochód bez włączonych świateł. Funkcjonariusze postanowili skontrolować pojazd. Jednak nagle auto wyjechało na ulicę. Policjanci widząc, że kierowca samochodu osobowego ma problemy z utrzymaniem właściwego pasa ruchu, postanowili interweniować. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali zatrzymać 18-letniego kierowcę. Ten jednak zbagatelizował sygnały wydawane przez policjantów i zdecydowanie przyspieszył. Gdy policjanci próbowali wyprzedzić auto, jego kierowca zajeżdżał drogę. W zatrzymaniu nie pomogła nawet ustawiona blokada policyjna.

Trwający kilkanaście minut pościg zakończył się na siatce ogradzającej teren budowy. 18- letni kierujący zatrzymał się na niej, po tym jak uciekając przed funkcjonariuszami, spadł ze skarpy. Okazało się, że miał prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Jego pasażer ponad 2 promile.

Obaj mężczyźni resztę nocy spędzili w areszcie. Mitsubishi colt, którym się poruszali zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu.

 
 
Autor: KGP
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry