REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 15 września 2008  
Pijany złapany
 
 
Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu zatrzymali 61-letniego pijanego kierowcę. W aucie mężczyzny znaleziono dwie sztuki broni myśliwskiej, amunicję i części zwierzęcego mięsa. Policjanci ustalają obecnie, czy zatrzymany mężczyzna nie dopuścił się kłusownictwa.

Do zatrzymania doszło na ulicy Krzywoustego. Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu patrolujący rejon Nowego Miasta zainteresowali się kierującym samochodem Opel Astra, jadącym z kierunku Kórnika. Już po chwili, podczas rutynowej kontroli okazało się, że kierowca Opla jest pijany - badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na tylnym siedzeniu Opla policjanci znaleźli dwie sztuki broni myśliwskiej. Poza sztucerem i dubeltówką znajdowało się tam również ponad 50 sztuk amunicji.

W bagażniku auta, w workach foliowych znaleziono kawałki zwierzyny, prawdopodobnie dziczyzny. 61-latek zatrzymany został w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Akta sprawy przekazano ponadto do Prokuratury. Istnieje bowiem podejrzenie, że mężczyzna posiadający pozwolenie na broń mógł złamać przepisy łowieckie. Związane jest to m.in. z obowiązującym obecnie okresem ochronnym na polowanie na niektóre gatunki zwierząt.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry